Contacte

 

Numele, prenumele Data, luna, anul naşterii Funcţia Telefon serviciu e/mail
Aparatul
Moroşan Radion 23.01.1970 Şef 2-21-62 radion.morosan@mail.ru
Prodan Liliana 06.09.1966 Şef adjunct 2-00-31 liliana_prodan@mail.ru
Popcova Nadejda 22.11.1970 Specialist principal 2-31-13 npopcova@mail.ru
Foros Galina 11.06.1965 Specialist principal 2-00-30 forosg@mail.ru
Ceban Tatiana 10.10.1986 Specialist principal 2-28-12 cebantatiana86@mail.ru
Popescu Zinaida 29.04.1977 Specialist superior 2-28-12 popescu.zina@mail.ru
Prodan Diana 07.02.1986 Specialist superior 2-27-61 prodan.dianaaa@mail.ru
Cracan Mariana 23.04.1971 Specialist principal 2-29-19 marianacracan@mail.ru
Ciur Marina 08.11.1982 Specialist principal 2-00-30 ciurmarina@gmail.com
Brinişter Silvia 18.06.1961 Specialist principal 2-31-13 sbrinister@mail.ru
Rotari Natalia 23.04.1986 Secretar dactilograf 2-21-62 natalyarotari@mail.ru
Mihailişen Anatolie 11.03.1954 Şofer
Centrul Metodic
Popa Nadejda 28.10.1951 Şef Centrul Metodic 2-25-60 nadejdapopa@mail.ru
Simonov Vera 28.01.1951 Specialist principal, metodist 2-23-22 vsimonov@mail.ru
Simonov Tatiana 17.11.1954 Specialist coordonator, metodist 2-30-81 tsimonov@mail.ru
Olariţa Ludmila 20.04.1956 Specialist coordonator, metodist 2-30-81
Contabilitatea
Nazar – Morari Olga 17.12.1979 Contabil 2-23-22 oleanazar.m@mail.ru
Tean Zinaidatean 18.07.1963 Contabil 2-28-63 zina@mail.ru
Dragan Maria 12.03.1955 Contabil 2-28-63 drahan1955@mail.ru
Serviciul de Asistenţă Psihopedagogică
Iachimenco Inna 18.01.1988 Şef 2-29-87 iachimenco_ina@mail.ru
Ceban Veronica 10.10.1979 Psiholog 2-29-87 v.ceban79@mail.ru
Popescu Tatiana 12.07.1988 Psihopedagog 2-29-87 tatiana.popescu@mail.ru
Iordachescu Ala 01.12.1984 Pedagog 2-29-87 ala.iordachescu@mail.ru
Bischier Olesea 28.11.1988 Psihopedagog 2-29-87
Bortnic Nadejda 18.08.1952 Logoped 2-29-87
Nuţa Ecaterina 16.01.1987 Pedagog 2-29-87 kateabraila@mail.ru
Ivanov Tatiana 05.02.1978 Psihopedagog 2-29-87
Bîrsan Tatiana 24.03.1986 Psiholog 2-29-87 lilian.birsan@mail.ru
Caisîm Vera 27.07.1976 Pedagog 2-29-87 veracaisim@mail.ru
Grupul de deservire
Socolschi Vasile 20.02.1951 Intendent
Centrul de Creaţie a Elevilor
Oltu Lilia 26.10.1966 Director 2-20-04 ccean@mail.ru
Şcoala sportivă
Mungiu Vasile 28.07.1965 Director 2-41-38